28 Ağustos 2019 Çarşamba

Terazi Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Terazi Burcu Kadını Nasıl Giyinir?


Terazi Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Terazi burcu kadını modanın aksine şık ve kendine yakışan giysileri tercih etmektedir. Terazi kadınları kendi modasını kendisi oluşturur. Astroloji burçlarından biri olan terazi burcu farkı yaratan burçlardandır. Terazi burcu asaleti ve zarifliği yansıtır. Bu burç insanları giydikleri kıyafette özgün olmayı bilirler. Güzel giyinmeyi ne kadar sevselerde rahatlıkta terazi burçlarının vazgeçilmezidir. Fakat rahat olmayı ne kadar sevselerde terazi kadınları için topuklu ayakkabılar vazgeçilmezdir. Vücutlarını tanır ve vücutlarına göre giyinmeyi bilirler.Terazi burcu kadını her kadın gibi gardrop başında saatlerce beklemez. Terazi burcu kadını çinden geldiği gibi giyinir. Terazi kadınları saatlerce giyinmeye vakit harcamaz. Kısa sürede şık bir görünüme bürünebilirler. Tonsürton giyinmeyi sever ve aksesuar onlar için vazgeçilmezdir. Her zaman doğal olanı seçer ve makyajında da bunu yansıtırlar.


 Terazi Burcu Kadınının İş Hayatındaki Giyimi


 Siyah beyaz olmaktansa renkleri kendine uygun ve tarzını yansıtan seçimlerle kombine ederler. Stiletto onlar için vazgeçilmezdir. Yüksek topuk onların kendine olan özgüvenini arttırır. İş hayatında şıklığı ve rahatlığı en üst düzeyde kullanır. Trenlerden yola çıkarak terazi kadını modasını belirlemez. Kendi modasını kendisi oluşturur ve moda anlayışı çok geniştir. Kendi tarzı ve modasını trendler dışında kendisi oluşturur. Etek giymek yerine elbiseyi tercih ederler. Tüm dikkatleri üzerine çekmeyi severler.
 Terazi Burcu Kadınının Çanta Tarzı


 Şıklığın en gözde aksesuarı olan çantalar terazi burcunun stilini tamamlayacak en önemli parçalardandır. Çanta seçiminde trend olan çantalardan ziyade kolay ve işlevsel çantaları tercih etmektedirler. Çanta hem stilini tamamlayacak hemde yaşam konforunu arttıracak bir aksesuar olarak terazilerin gözdesidir. Çantayı geri planda tutup kıyafetlerine uyum sağlamasına özen gösterirler.


 Terazi Burcu Kadınının Giyimde Takı Kullanımı


 Terazi burcu için şıklık en önemli prensipleridir. Bu kapsamda kıyafetlerini aksesuarlar ile tamamlar. Şık ve kendine has aksesuarları tercih etmektedirler. Gösteriş onlar için önemli olması ve çevresindeki insanları etkilemek için göz alıcı ve parlak aksesuarları tercih etmektedirler. Terazi burcu için uyum çok önemlidir. Aksesuarlarında da bu uyumu yansıtacak parçalar tercih etmektedirler. Onlar için aksesuar etrafındaki insanları etkileyecek küçük parçalardan ibarettir.
 Zerafeti ve şıklığı her daim zirvede tutan burç terazidir. Terazi burcu denilince ilk akla güzel ve şık bir kadın gelmektedir.


Yorum Gönder

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Şimdi arama yapmaya başlayın aradığınız şeyi girin...